Tesettür nişanlık modelleri 2015

Tesettür nişanlık modelleri,hali hazırda tesettürlü olan daha çok muhafazakar gelin adayı bayanların tercih ettiği nişanlık modelidir. Ülkemizde son zamanlarda artan muhafazakarlaşma ile beraber tesettür modası da hızlı gelişti ve kapalı bayanlara hitap eden tesettür marka ve modelleri de buna bağlı olarak hızla arttı. Biz de bu yazımızda 2015 tesettürlü nişanlık modellerinden bahsedeceğiz.

Evlilik arifesinde olan bir bayan için en önemli günlerden biridir nisan gecesi. Bu gece, gelin ve damadı o çok istediği büyük güne, evlilik gününe götüren sözden sonar ikinci adım, hatta bazı aileler için ilk adımdır. Nisan gününün ardından artık yüzükler takılır ve çiftlerin evlilik gibi hayırlı bir işin peşinde oldukları tasdiklenir ve yüzükler de bu arzu ve niyeti yansıttığından takılır.

Her ne kadar nisan gecesi her iki aday için çok önemli olsada, gelin adayımız için daha çok önem arz etmektedir. Bu, kadınların böyle günlere ve olaylara daha çok önem verdiklerinden kaynaklanır. İşte tam bu noktada, nişanlık modeli seçimi nişanlanacak bayan için karar vermesi zor bir seçimdir.

2015 Tesettür nişanlık modelleri

Eğer gelin adayı tesettürlü ise hiç kuşkusuz seçilecek olan nişanlık modeli tesettürlü nişanlık modelleri olacaktır. Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi, 2015 de bu tercihlere cevap veren bir çok tesettür markaları ve modellerini bulmak artık hiç zor değil. Ama bu noktada gelin adaylarımızın aklına bazı sorular gelebilir. Dilerseniz bu soruları birlikte cevaplaayalım :

Tesettür nişanlık modeli seçimi

Tesettür nişanlık modeli elbise seçerken bakmamız ve dikkat etmemiz gereken ilk özellik elbisenin bedeni ve kesimi olmalıdır. Eğer bir gelin adayı tesettür nişanlık elbise tercih edecek ise, bu onun muhafazakar biri olduğunu gösterir. Bundan dolayı vücut hatlarını belli eden bir modelden kaçınmalıdır. Bir başka şey ise nişanlık abiyenin rengidir. Bu gece damat ile renk uyumu içinde olmak gerekir. Damat bey sizing nişanlık abiye elbisenizin renginden bir kravat takarak hoş bir uyum sağlayabilir.

 Tesettür nişanlık modelleri fiyatları

Konfor, şıklık, zariflik ve beden konusunun dışında nisan elbisesi alırken dikkat edilen bir diğer önemli husus ise tesettür nişanlık modelleri fiyatlarıdır. Sıradan bir nişanlık fiyatı hazır aldığınız taktirde 200 tl den bile bulabilecekken, bedeninize uygun özel tasarım ve dikim bir nişanlık modeli, özellikle tesettür nişanlık modeli için evlilik/nisan bütçenizden 1500 tl ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

7 Yorum

Yorum yap, indirim kuponu KAZAN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nişanlık modelleri ya da nişanlık elbise modelleri deyin, adı ne olursa olsun düğün hazırlığı içindeki hanım efendi nişan gecesi şık görünmek isteyecektir çünkü bu düğünden sonra gelen en özel anlardan biridir onun için. Nişanlık modelleri sitemizde hem tesettürlü hanımlar için tesettür nişanlık modelleri hem de diğer hanımefendiler için açık nişanlık modellerini bulabilirsiniz. Her iki tercih için de kabarık, sade, prenses pembe, mavi, yeşil, fuşya, mor straplez gibi nişanlık modelleri özel kategorize ettik. Mutlu nişanlıklar :)