Pembe Nişanlik Modelleri 2015

Pembe nişanlık modelleri daha çok pembe sever hanım kızlarımızın tercih ettiği, sevimli mi sevimli nişanlık modelleridir. Daha çok kumral gelin adaylarına yakıştığını itiraf ederek sadece kumralların değil tüm genç ve güzel hanımların tercih edebileceği modellerden olduğunu söylemek gerek.

Neden Pembe Nişanlık Modelleri ?

İsterseniz önce pembe rengin anlamına bir göz atalım :

Kırmızı ile beyazın birleşmesi ile elde edilen pembe renk, kırmızı gibi canlılık verir ama daha yumuşaktır. Mavi renk erkeklerin, pembe ise bayanların rengi olarak bilinir. Neşe ve mutluluk veren bir renk olan Pembe aynı zamanda hayallerin ve aşkın rengidir.
Ayrıca sakinleştirici etkilerinden dolayı hapishane ve uyuşturucu tedavi merkezlerinde kullanılır pembe renk. Ayrıca, pembenin rahatlatıcı etkisinden dolayı, müşterilerin pembe giyen kasiyerlere daha rahat ödeme yaptıkları tespit edilmiştir. Bu nedenle, pek çok mağaza ve markette kasiyerler pembe giymektedir.

İşte sevgili hanımlar, neden pembe rengine düşkün olduğumuzu gördük. Rahatlatıcı etkisi küçümsenmeyecek bir özellik. Hayatımızın en önemli dönüm noktalarından biri olan nisan gecesi pembe bir nişanlık modeli tercih edebilir, bizi bu değerli ve mutlu günümüzde yalnız bırakmayan değerli dost, arkadaş ve akrabalarımızı rahatlatıcı bir etki yapabiliriz 🙂 Şaka şaka 🙂

Hangi pembe tonu ?

Valla kızlar bu konu size kalmış bir şey zira herkesin zevki farklı. Hem ne demişler renkler ve zevkler tartışılmaz. Ama size bir abla ya da bir dost tavsiyesi vereyim madem bana sordunuz. Toz bembe dedikleri açık pembe çok tatlı bir renk, mora çalan pembe de öyle.

Nisan günü tavsiyesi

Diyelim ki düşündünüz ve taşındınız, pembe bir nişanlık elbise tercih ettiniz, o zaman ne yapmanız lazım ? Unutmayın ki bu gece de siz yalnız değilsiniz, bu gece sadece sizin çok önemli gününüz değil ! Damadı da unutmayalım, o da hayalinde ki kıza kavuşmak için önemli bir dönemeci daha alacak bu gece. Ee Sedef abla bu ne demek diyorsunu değil mi ? Evet, işte size cevap, bir anlamda da nisan gecesi tüyosu: damadın kravatı da kesinlikle aynı pembe tonunda olmalı. Tamam tamam, bunu zaten hepiniz biliyordunuz değil mi 🙂

Pembe Nişanlık Fiyatları

Konfor, şıklık, zariflik ve beden konusunun dışında nisan elbisesi alırken dikkat edilen bir diğer önemli husus ise elbisenin fiyatıdır. Sıradan bir nişanlık fiyatı hazır aldığınız taktirde 200 tl den bile bulabilecekken, bedeninize uygun özel tasarım ve dikim bir nişanlık modeli, özellikle pembe nişanlık modeli için evlilik/nisan bütçenizden 1500 tl ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

Pembe Nişanlık Modelleri Resimleri

Son olarak sizlere bir çok farklı web sitesinden ayrı ayrı büyük emek vererek topladığımız nişanlık modelleri resimlerini paylaşmak isteriz. Rengarenk birbirinden sık ve zarif bu nişanlık modellerine bakarken sizlere keyifli vakitler diler, sevdiğinize bir an önce kavuşup mutlu bir aile olmanızı dileriz :

Yorum yap, indirim kuponu KAZAN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nişanlık modelleri ya da nişanlık elbise modelleri deyin, adı ne olursa olsun düğün hazırlığı içindeki hanım efendi nişan gecesi şık görünmek isteyecektir çünkü bu düğünden sonra gelen en özel anlardan biridir onun için. Nişanlık modelleri sitemizde hem tesettürlü hanımlar için tesettür nişanlık modelleri hem de diğer hanımefendiler için açık nişanlık modellerini bulabilirsiniz. Her iki tercih için de kabarık, sade, prenses pembe, mavi, yeşil, fuşya, mor straplez gibi nişanlık modelleri özel kategorize ettik. Mutlu nişanlıklar :)