Nişan Tepsisi Modelleri

Nişan merasimi sadece kıyafetten ibaret değil sizlerin de bildiği gibi sayın ziyaretçiler. Nişan hazırlıkları denince nişanlık elbise modelinden sonra gelen bir başka düşünülmesi ve karar verilmesi gereken konu da nişan tepsisidir.

Nişan tepsisi nedir ?

Nişan gerçekleşmeden 1 hafta 10 gün önce gelin evinden damat evine ve damat evinden gelin evine giden, içinde gelinin/damadın kullanacağı türlü eşya bulunan sepetlere de nişan tepsisi denir. Genelde anadolu’da bu iş için büyük tepsiler veya sıniler kullanıldığından adı nişan tepsisi kalmıştır. şimdilerde sepetlere veya kutulara konuyor. bazı yörelerde bu iş bohçayla yapılır ki o zaman da adı nişan bohçası olur. neyse ki özünde aynıdır. *(kaynak:gizuçuk/eksişözlük)

Hangi Nişan Tepsisi Modeli ?

Nişan tepsisi modeli seçerken dikkat etmeniz gereken çok da bir şey yoktur aslına bakarsanız, sonuçta orada tepsi değil siz ve nişanlınızdır. Tamam kıyafete verdiğiniz önemi anlarız ama, tepsiye çok da büyük önem vermeyin. Zevkinize göre yaldızlı, süslemeli gümüş tepsiler seçebilirsiniz.

Nişan Tepsisi Modelleri 2015

Nişanlıkmodelleri.net olarak sizin için seçtiğimiz 2015 tepsi modellerini aşağıda bulabilirsiniz, bakalım en çok hangisini beğeneceksiniz ?

5 Yorum

Yorum yap, indirim kuponu KAZAN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nişanlık modelleri ya da nişanlık elbise modelleri deyin, adı ne olursa olsun düğün hazırlığı içindeki hanım efendi nişan gecesi şık görünmek isteyecektir çünkü bu düğünden sonra gelen en özel anlardan biridir onun için. Nişanlık modelleri sitemizde hem tesettürlü hanımlar için tesettür nişanlık modelleri hem de diğer hanımefendiler için açık nişanlık modellerini bulabilirsiniz. Her iki tercih için de kabarık, sade, prenses pembe, mavi, yeşil, fuşya, mor straplez gibi nişanlık modelleri özel kategorize ettik. Mutlu nişanlıklar :)