Nişan Ayakkabısı Modelleri 2016

2016 Nişan ayakkabısı nişan hazırlıkları zamanında önemli yer tutar. Nişanlık modeli ve rengi ile uyumlu olması son derece önemlidir. Bu yazımızda sizlere ınternetten bulup topladığımız en sık ve güzel nisan ayakkabılarını paylaşıyoruz.

Nişan ayakkabı tercihiniz daha çok elbise seçiminizle alakalı. İncili taşlarla süslenmiş beyaz bir nisan ayakkabısı kırmızı uzun abiyenizin altında çok sık duracaktır.

Nasıl Seçmeliyim ?

Nişan ayakkabısı seçerken nişanlik modelleri ile uyumlu olmasına yani rengine ve stiline dikkat etmeniz lazım, bunun dışında tüm kriterler normal ayakkabı alırken dikkat etmeniz gereken ile aynıdır.

Sizler için sık kombinleri görselleri ile paylaşacağız. Modeller ortalama olarak 100 TL’den başlamaktadır. Güzel bir nişan ayakkabısı çok pahalı olmalıdır diye yanlış bir algıya lütfen düşmeyiniz.

Yorum yap, indirim kuponu KAZAN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nişanlık modelleri ya da nişanlık elbise modelleri deyin, adı ne olursa olsun düğün hazırlığı içindeki hanım efendi nişan gecesi şık görünmek isteyecektir çünkü bu düğünden sonra gelen en özel anlardan biridir onun için. Nişanlık modelleri sitemizde hem tesettürlü hanımlar için tesettür nişanlık modelleri hem de diğer hanımefendiler için açık nişanlık modellerini bulabilirsiniz. Her iki tercih için de kabarık, sade, prenses pembe, mavi, yeşil, fuşya, mor straplez gibi nişanlık modelleri özel kategorize ettik. Mutlu nişanlıklar :)