Kapalı Nişanlık Modelleri

Kapalı nişanlık modelleri adlı bu yazımızda sizlerle en güzel kapalı, kapalı sade ,kapalı kabarık 2015 nişanlık modellerini ve kapalı nişanlık abiye elbiseleri hakkında bilgiler verip buldgümüz en güzel modellerin resimlerini paylaşacağız.

En güzel kapalı nişanlık modelleri

Kapalı nişanlık modelleri, hali hazırda tesettürlü olan daha çok muhafazakar gelin adayı bayanların tercih ettiği nişanlık modelidir. Ülkemizde son zamanlarda artan muhafazakarlaşma ile beraber tesettür modası da hızlı gelişti ve kapalı bayanlara hitap eden tesettür marka ve modelleri de buna bağlı olarak hızla arttı. Biz de bu yazımızda 2015 en güzel kapalı nişanlık modellerinden bahsedeceğiz.

Kapalı Sade Nişanlık Modelleri

Bazı hanımefendiler süslü şatafatlı nişanlık elbise yerine sade nişanlık modellerini tercih eder. Bu tercih bazen mizaçlarında kaynaklansa da bazen damat adayı ya da ailesinin baskılarından da olabilir. Böyle bir durumun başınıza gelmemiş olmasını umarız tabiki de 🙂 Fakat şıklığı sadelikte gören bayanların da olduğunu bildiğimizi belirtmek isteriz.

Kapalı Kabarık Nişanlık Modelleri

Kabarık nişanlık modelleri yazımızda daha önce belirtiğimiz gibi kabarık nişanlık modelleri, gelin adayı bir çok bayanın nisan merasiminde sık sık tercih ettiği modellerden biridir. Bayanlara göre nisan merasimi de evlilik kadar önemli olduğundan, düğünde giyeceği gelinlik için ne kdar hassas ve titiz iseler nisanda giyecekleri abiye elbise için de o kadar ince eleyip sık dokurlar ve kendisine en çok yakışan, başta müstakbel damat adayının, ailesinin ve tüm sevdiklerinin hoşuna gideceği, seveceği bir nişanlık elbise giymek isterler.
İşte tam da burada kabarık nişanlık modelleri bir çok bayanın bütün bu istekerine cevap verebilecek, şıklığı ve zarifliği ile beraber gösterisi ile de tüm dikkatleri çekebilecek modellerden biridir. Nisan merasiminde sıkça tercih edilen bu model, 2015 nişanlık modelleri modasına göre yeniden şekillenmiş ve yeni tarzlar bulmuştur.

 

2 Yorum

Yorum yap, indirim kuponu KAZAN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nişanlık modelleri ya da nişanlık elbise modelleri deyin, adı ne olursa olsun düğün hazırlığı içindeki hanım efendi nişan gecesi şık görünmek isteyecektir çünkü bu düğünden sonra gelen en özel anlardan biridir onun için. Nişanlık modelleri sitemizde hem tesettürlü hanımlar için tesettür nişanlık modelleri hem de diğer hanımefendiler için açık nişanlık modellerini bulabilirsiniz. Her iki tercih için de kabarık, sade, prenses pembe, mavi, yeşil, fuşya, mor straplez gibi nişanlık modelleri özel kategorize ettik. Mutlu nişanlıklar :)