Kabarık Nişanlık Modelleri

Kabarık nişanlık modelleri, gelin adayı bir çok bayanın nisan merasiminde sık sık tercih ettiği modellerden biridir. Bayanlara göre nisan merasimi de evlilik kadar önemli olduğundan, düğünde giyeceği gelinlik için ne kdar hassas ve titiz iseler nisanda giyecekleri abiye elbise için de o kadar ince eleyip sık dokurlar ve kendisine en çok yakışan, başta müstakbel damat adayının, ailesinin ve tüm sevdiklerinin hoşuna gideceği, seveceği bir nişanlık elbise giymek isterler.
İşte tam da burada kabarık nişanlık modelleri bir çok bayanın bütün bu istekerine cevap verebilecek, şıklığı ve zarifliği ile beraber gösterisi ile de tüm dikkatleri çekebilecek modellerden biridir. Nisan merasiminde sıkça tercih edilen bu model, 2015 nişanlık modelleri modasına göre yeniden şekillenmiş ve yeni tarzlar bulmuştur.

Kabarık nişanlık modelleri rahat mı ?

Peki tüm gece boyunca müstakbel gelinimizin üzerinde taşıyacağı bu model rahat mı ? Ya da başka bir deyişle nişanlanan hanımefendi bu elbisenin içinde rahat edebilecek mi ? Birçok moda tasarımcısına göre bu sorunun net bir cevabı yok, çünkü modelden modele ve tasarımdan tasarıma nisan elbisemizin konforu değişkenlik gösterebilir. Ama biz nişanlıkmodelleri.net sitesi olarak kendini düşünen hanımefendilere nisan elbisesi almadan önce mutlaka rahatlık ve konforu ön planda tutmasını öneriyoruz, aksi takdirde bir iki gün kendinize gelemeyebilirsiniz.

Kabarık Nişanlık Modelleri Fiyatları

Konfor, şıklık, zariflik ve beden konusunun dışında nisan elbisesi alırken dikkat edilen bir diğer önemli husus ise elbisenin fiyatıdır. Sıradan bir nişanlık fiyatı hazır aldığınız taktirde 200 tl den bile bulabilecekken, bedeninize uygun özel tasarım ve dikim bir nişanlık modeli, özellikle kabarık nişanlık modeli için evlilik/nisan bütçenizden 1500 tl ayırmak zorunda kalabilirsiniz.
Son olarak sizlere bir çok farklı web sitesinden ayrı ayrı büyük emek vererek topladığımız nişanlık modelleri resimlerini paylaşmak isteriz. Rengarenk birbirinden sık ve zarif bu nişanlık modellerine bakarken sizlere keyifli vakitler diler, sevdiğinize bir an önce kavuşup mutlu bir aile olmanızı dileriz :

Yorum yap, indirim kuponu KAZAN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nişanlık modelleri ya da nişanlık elbise modelleri deyin, adı ne olursa olsun düğün hazırlığı içindeki hanım efendi nişan gecesi şık görünmek isteyecektir çünkü bu düğünden sonra gelen en özel anlardan biridir onun için. Nişanlık modelleri sitemizde hem tesettürlü hanımlar için tesettür nişanlık modelleri hem de diğer hanımefendiler için açık nişanlık modellerini bulabilirsiniz. Her iki tercih için de kabarık, sade, prenses pembe, mavi, yeşil, fuşya, mor straplez gibi nişanlık modelleri özel kategorize ettik. Mutlu nişanlıklar :)