Gelin Buketi Modelleri

Gelin buketi bir çok kültürde bekarlara şans getirmesi özelliği ile bilinir. Peki gelin buketinin gelin için önemi nedir ? Zarif bir hanımefendi düğününde kullanması için seçeceği gelin buketinde nelere dikkat etmesi gerekir ?

Bizce bu çiçeği seçerken dikkat edilmesi gereken ilk şey düğün konsepti. Peki ne demek oluyor bu ? Şöyle ki eğer  kır düğünü yapacak iseniz, düğünde yapay buket ya da saten kumaşlardan yapılma sahte bir buket taşımanız çok abes olacaktır. Bunun yerine mevsim çiçeklerinden rengarenk bir buket seçmelisiniz.

İkinci olarak dikkat etmeniz gereken şey ise renklerdir. Beyaz gelinliğe hemen hemen her renk çiçek buketi yakışacağı gibi, farklı renk gelinlik tercihinizde bazı uyumsuz renklerden kaçınmanız lazım olabilir. Ayrıca gelin buketinin büyüklüğü de elinizde zarif duracak kadar olmalıdır, ne çok ufak ne de çok büyük.

Gelin Buketi Fiyatları

Her gelin aksesuarı gibi gelin buketleri de orantısız bir şekilde fazla olabilir. Gerçek çiçeklerden oluşan bir buket minimum 90tl den başladığını düşünür isek fiyatlar hakkında genel bir kanı oluşur diye tahmin ediyorum.

Gelin Buketi Modelleri

Her ne kadar nişanlıklar üzerine yayın yapsak da, sizler için yardımcı olmayı tercih ettik ve gelen istekleri kıramayıp en sık ve en modern gelin buketi modellerini sizler için biraraya getirip galeri olarak düzenledik. Gelin Buketi, gelin buketleri.

Yorum yap, indirim kuponu KAZAN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nişanlık modelleri ya da nişanlık elbise modelleri deyin, adı ne olursa olsun düğün hazırlığı içindeki hanım efendi nişan gecesi şık görünmek isteyecektir çünkü bu düğünden sonra gelen en özel anlardan biridir onun için. Nişanlık modelleri sitemizde hem tesettürlü hanımlar için tesettür nişanlık modelleri hem de diğer hanımefendiler için açık nişanlık modellerini bulabilirsiniz. Her iki tercih için de kabarık, sade, prenses pembe, mavi, yeşil, fuşya, mor straplez gibi nişanlık modelleri özel kategorize ettik. Mutlu nişanlıklar :)