En Güzel Nişanlık Modelleri

Kim istemez ki en güzel nişanlık elbiseyi giymeyi, bu her hanım efendinin hayalidir. Her ne kadar gelinlik daha da önemli olsa da nişan gecesi giyilen nişanlık elbise bir bakıma ilk arzı endamdır. Bu nedenledir ki her gelin adayı kusursuz ve alımlı, kendisine yakışan en güzel nişanlık modelini giymek ister.

Peki en güzel nişanlık modelinden kastımız nedir ?

En güzel nişanlık modeli derken bunun kişiden kişiye değiştiğini biz de biliyoruz kuzum 🙂 Bizce nişanlanacak hanım efendinin beğendiği nişanlık elbise onun için en güzel nişanlık elbisedir. Bu eğer hanım efendi tesettürlü ise tesettürlü nişanlık elbise olur, prenses model seviyor ise prenses nişanlık olur, kabarık model seviyorsa kabarık nişanlık elbise olur, hatta straplez bile olabilir.

Yani toparlayacak olursak en güzel nişanlık modeli ya da modelleri şudur ya da şudur diyemiyoruz ama buna aday binlerce nişanlık modeli olduğunu biliyoruz. Peki evlilik ve düğün telaşı içinde olan hanımefendilerimiz binlerce modele bakacak vakit ayıracak zamana sahipler mi ? Hiç zannetmiyoruz !

O zaman bizde nisanlıkmodelleri.net olarak size TOP 100 nişanlık modelleri galerimizi tanıtmak ve sunmaktan gurur duyarız, karşınızda 2015 en güzel nişanlık modelleri galerisi, mutluluklar ! 🙂 🙂 🙂

Hepinizi çok seviyorum, saygılarım ile,


Sedef Ozden

 

 

4 Yorum

Yorum yap, indirim kuponu KAZAN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nişanlık modelleri ya da nişanlık elbise modelleri deyin, adı ne olursa olsun düğün hazırlığı içindeki hanım efendi nişan gecesi şık görünmek isteyecektir çünkü bu düğünden sonra gelen en özel anlardan biridir onun için. Nişanlık modelleri sitemizde hem tesettürlü hanımlar için tesettür nişanlık modelleri hem de diğer hanımefendiler için açık nişanlık modellerini bulabilirsiniz. Her iki tercih için de kabarık, sade, prenses pembe, mavi, yeşil, fuşya, mor straplez gibi nişanlık modelleri özel kategorize ettik. Mutlu nişanlıklar :)