Arkası Fiyonklu Nişanlık Modelleri 2015

Nişanlıklar bayanların en çok önem gösterdikleri kıyafetler arasında yer alır iken bizde sizlere 2015 yılında dikkat çekecek ve hemen hemen her bayan tarafından ilgi duyulacak olan arkası fiyonklu nişanlık modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Gelinliği sade ancak etkileyici olsun diyen gelin adaylarının özellikle tercih ettikleri arkası fiyonklu nişanlıklar hem bütçenize hem de şıklığınıza hitap ediyor. Alacağınız bir nişanlığın arkasına kendiniz bile takabileceğiniz bir fiyonk ile nişanlığınızın daha dikkat çekici olmasını sağlar iken kendi zevkiniz doğrultusunda da bir nişanlık hazırlamış olacaksınız. 2015 yılında nişanlıkların arkasını süsleyecek olan fiyonklar arasında kelebek ve kalp figürleri yer alır iken renk olarak ise pembe renk tercih edilecek. Arkası pembe fiyonklu nişanlık modelleri 2015 yılında gelin adaylarının vazgeçilmezi olacağa benziyor.

2015 arkası fiyonklu nişanlık modelleri arasında hazır olarak moda evlerinde sunulan nişanlıklarda ilk olarak balık nişanlık modelleri dikkat çekmekte. Balık nişanlık modelleri özellikle ince ve fit bir vücuda sahip olan bayanların tercih etmesi gereken nişanlık modelleri arasında yer alır iken uygun fiyatlara da sahip olacak. Tam balık ve yarım balık olarak iki farklı çeşit ile sizlere sunulmakta olan nişanlık modelleri fiyat olarak da 900 liradan başlıyor. Nişanlık almak için moda evlerini ziyaret edecek olan bayanların ilgisini çeken arkası fiyonklu balık etekli bu nişanlık modelleri, arkasında kırmızı ve pembe fiyonklar taşıyarak sadelikten kurtulmak isteyen gelin adayları için göz alıcı bir model olarak dikkat çekmekte. Bunun yanı sıra prenses nişanlık modellerinde de fiyonk, hem gösterişi seven hemde sadeliği tercih eden gelin adayları arasında nişanlık seçerken aranılan kriterler arasında. Öyle ki nişanlıklarda kullanılan fiyonk nişanlığınıza ayrı bir hava katarken nişan  ayakkabılarınızla uyumlu olduğunda da nişanlığınızın daha hoş görünmesini sağlamaktadır. 2015 arkası fiyonklu prenses nişanlık modellerinde tercih edilen fiyonk renkleri bordo ve pembe olarak dikkatimizi çekmekte. Arkası fiyonklu prenses nişanlık modelleri dışında nişanlık modelleri arasında gelinliği tamamlayıcı bir özelliği olan fiyonkun en çok kullanıldığı nişanlık modeli kabarık nişanlıklar. Üstü straplez olan aşağı doğru indikçe kabarıklaşan eteğiyle gözleri üzerinize çekmenizi sağlayan bu gösterişli nişanlıklerde fiyonk kesinlikler şıklığınızın bir parçası konumunda. Öyleki straplez’in bittiği ve kabarık nişanlık eteğinin başladığı bel kısmınızda belinizi saran özellikle pembe renkteki fiyonk olmazsa olmazlardan.  Arkası fiyonklu kabarık nişanlık modelleri arasında en çok kullanılan fiyonk rengi toz pembe olarak gelin adaylarınının beğenisine sunuluyor.

Tercih edilesi nişanlık modelleri arasında yer alan arkası fiyonklu kabarık nişanlık modelleri ve arkası fiyonklu prenses nişanlık modelleri, arkalarında yer almakta olan fiyonklar ile büyüleyici bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Bu nişanlıkların fiyatları da yine tam ve yarım nişanlık modelleri gibi 900 liradan başlayan fiyatlara sahip olacak.

Gün geçtikçe moda evleri tarafından çeşitli modellerde dikilen ve daha çok kapalı gelin adayları tarafından tercih edilen kapalı tesettür nişanlık modellerinde de fiyonk esintisini bulabilirsiniz. Modacılar sundukları arkası fiyonklu kapalı nişanlık modelleri ve arkası fiyonklu tesettürlü nişanlık modelleri ile de tesettürlü gelin adaylarının beğenisini kazanmış durumda. 2015 kapalı nişanlık modellerinde en tercih edilen fiyonk rengi olarak ise gül kurusu rengi dikkatimizi çekiyor.

 

Başkalarına da faydalansın mı, ne dersin ?
Share

Yorum yap, indirim kuponu KAZAN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nişanlık modelleri ya da nişanlık elbise modelleri deyin, adı ne olursa olsun düğün hazırlığı içindeki hanım efendi nişan gecesi şık görünmek isteyecektir çünkü bu düğünden sonra gelen en özel anlardan biridir onun için. Nişanlık modelleri sitemizde hem tesettürlü hanımlar için tesettür nişanlık modelleri hem de diğer hanımefendiler için açık nişanlık modellerini bulabilirsiniz. Her iki tercih için de kabarık, sade, prenses pembe, mavi, yeşil, fuşya, mor straplez gibi nişanlık modelleri özel kategorize ettik. Mutlu nişanlıklar :)